Kiedy nachodzi Was ochota na sycący posiłek, ale nie macie ochoty na wielogodzinny dyżur w kuchni to... przygotujcie pyszną tartę z dodatkiem pora, cebuli, sera pleśniowego i Kiełbasek śląskich z szynki z certyfikatem QAFP. Wystarczy przygotować kruche ciasto, wyłożyć nim blachę, a na jego wierzchu ułożyć wszystkie składniki. Po 35 minutach spędzonych w piekarniku rozgrzanym do 190ºC , Wasza tarta będzie "gotowa na pożarcie".

Wiedzieliście, że forma na muffinki może Wam posłużyć do przygotowania innych, wytrawnych przekąsek? Wystarczy posmarować formę masłem i ułożyć w niej kawałeczki papryki, suszonych pomidorów, szczypiorku i Kiełbasek śląskich z szynki z certyfikatem QAFP, a następnie zalać je rozkłóconym ekologicznym jajkiem z certyfikatem „Rolnictwo Ekologiczne". Później trzeba je już tylko umieścić na 15 minut w piekarniku rozgrzanym do 180 °C i rozkoszować się smakiem pysznych, jajecznych zapiekanek.

Dziś, w naszym facebookowym kąciku kulinarnym zagościły pyszne kotlety jajeczne. Możecie pójść w nasze ślady i samodzielnie przygotować je w domu. Ugotujcie na twardo kilka jajek z certyfikatem „Rolnictwo Ekologiczne", odstawcie je do wystygnięcia, a następnie zetrzyjcie na tarce o grubych oczkach. Potem, wystarczy już tylko dodać do nich surowe jajko, żółty ser i podsmażone Kiełbaski z sląskie szynki z certyfikatem QAFP, doprawić całość solą i pieprzem, delikatnie wymieszać i uformować kotleciki. Na koniec, obtoczcie kotlety w bułce tartej i smażcie na rozgrzanym oleju na złoty kolor. Bajecznie proste, prawda?

Wiecie co dodaje energii na cały dzień? Poranna aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. Najlepiej w miłym towarzystwie. Ale pamiętajcie, żeby przygotować sobie koszyczek pełen jaj z Wysokiej Grzędy z certyfikatem Rolnictwo Ekologiczne i certyfikowanych Kiełbasek śląskich z szynki, gdyż wysiłek, jak nic innego, pobudza apetyt.

Wiecie czym charakteryzują się kiełbaski doskonałe na każdą okazję? To takie, które cechuje najwyższa jakość, unikatowe receptury, wyselekcjonowane mięso i przyprawy – w skrócie Kiełbaski śląskie z szynki z certyfikatem QAFP!

Wiedzieliście, że w Polsce padł rekord na najdłuższą linię kiełbasy? Wyniosła ona aż 214 metrów, była ułożona na wzór klucza wiolinowego, a przy jej pomiarze uczestniczyło 196 wolontariuszy. Ale pamiętajcie, nasze certyfikowane kiełbaski to nie ilość, a jakość. Jakość potwierdzona certyfikatem QAFP, dzięki czemu kiełbaski są rekordowo smaczne!

Nadeszła polska złota jesień, choć wcale nie oznacza to , że musimy rezygnować ze spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jesień jest piękna! Ubierzcie się cieplej, zróbcie zapas kiełbasek śląskich z szynki z certyfikatem QAFP i wyruszajcie na spotkanie przy jesiennym ognisku.  Niepowtarzalna aura w połączeniu z niesamowitym smakiem naszych kiełbasek to gwarancja przemiło spędzonego czasu.

Wrzesień to miesiąc zbiorów w sadach, przez co sadownicy mają „ręce pełne roboty” od świtu do zmierzchu. Ważne jest, aby w tym czasie odpowiednio się posilili. A co gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym? Nasza propozycja to zapiekane Kiełbaski białe z szynki z certyfikatem QAFP z jabłkiem prosto z sadu.

Certyfikowane w systemie QAFP kiełbaski śląskie z szynki oraz kiełbaski białe rozpoznacie po nowym znaku firmowym. Nowe logo – ta sama, najwyższa jakość!

Nasze certyfikowane kiełbaski śląskie z szynki i kiełbaski białe od teraz w duo-packach! Podziel się ich wyjątkowym, tradycyjnym smakiem z najbliższymi - bo w towarzystwie smakują najlepiej ! :)

Znak jakości QAFP (ang. Quality Assurance for Food Products) to branżowy System Gwarantowanej Jakości Żywności realizujący unijną koncepcję całkowitej transparentności łańcucha produkcyjnego, opartą na restrykcyjnych normach, gwarantujący konsumentom otrzymanie produktu najwyższej jakości, charakteryzującego się niepowtarzalnymi walorami smakowymi. Jego założenia zostały opracowane przez ekspertów z wiodących ośrodków akademickich w Polsce i obejmują one wszystkie etapy produkcji - począwszy od hodowli i żywienia zwierząt, warunków ich chowu, poprzez ubój, rozbiór, przetwórstwo, transport, konfekcjonowanie i pakowanie, skończywszy na magazynowaniu i sprzedaży.
#SpotkanieZeSmakiem #kiełbaskiśląskiezszynki #kiełbaskibiałezszynki #certyfikatjakości #QAFP #MadejWróbel #kuchniapolska #kuchnia #kulinaria #jakość #pycha #zdrowie #jedzenie

O naszych certyfikowanych jajach ekologicznych i białych kiełbaskach z szynki moglibyśmy opowiadać godzinami, ale szkoda czasu na teorię... Czas na zajęcia praktyczne! :) Wykorzystajcie nasze produkty do przygotowania białego barszczu. Gwarantujemy, że zawartość Waszych talerzy zniknie w mgnieniu oka! :)
#SpotkanieZeSmakiem #kiełbaskibiałezszynki #jajaekologiczne #certyfikatjakości #QAFP #RolnictwoEkologiczne #MadejWróbel #WysokaGrzęda #polskiobiad #barszcz #barszczbiały #tolubię #pycha #kuchniapolska #kuchnia #kulinaria

"Rolnictwo ekologiczne" to system gospodarowania oparty na symbiozie z przyrodą, a cele ekologiczne dominują tu nad ekonomicznymi. Chów zwierząt w tym systemie polega na nieustannej dbałości o ich dobrostan, czyli utrzymywanie odpowiedniej powierzchni pomieszczeń gospodarskich, zapewnienie dostępu do wolnego wybiegu i stosowaniu pasz wytworzonych metodami ekologicznymi. W produkcji jaj ekologicznych stosujemy się do wszystkich powyższych zaleceń. I właśnie dlatego nasze nioski uważane są za jedne z najszczęśliwszych kur na świecie. :)
#SpotkanieZeSmakiem #jajaekologiczne #certyfikatjakości #RolnictwoEkologiczne #WysokaGrzęda #ekologia #natura #zgoda #miłośd #pasja #jajko #kura #zwierzęta

"W tym szczególnym dniu, wszystkim naszym fanom, składamy moc najserdeczniejszych życzeń — spokojnych, rodzinnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu pysznych chwil spędzonych w towarzystwie naszych produktów z certyfikatem! :)
#SpotkanieZeSmakiem #kiełbaskiśląskiezszynki #certyfikatjakości #QAFP #MadejWróbel #jajaekologiczne #certyfikatjakości #RolnictwoEkologiczne #WysokaGrzęda #WesołychŚwiąt #wigilia #gwiazdka2020 #święta #choinka #pyszności #życzenia

W ten chłodny, zimowy poranek przedstawiamy Wam sprawdzony sposób na szybkie i pożywne śniadanie. :) Nic tak nie naładuje Waszych akumulatorów jak urocze „ośmiorniczki" wykonane z naszych kiełbasek śląskich z szynki. Wystarczy przeciąć kiełbaskę na pół i ponacinać wzdłuż jej końce (w miejscu przecięcia). Następnie, wrzucamy kiełbaskę do wody lub smażymy na patelni. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni - zarówno ich wyglądem, jak i wyjątkowym smakiem. :)
#SpotkanieZeSmakiem #kiełbaskiśląskiezszynki #certyfikatjakości #QAFP #MadejWróbel #śniadanie #polskieśniadanie #Śląsk

Zobaczcie, jak niewiele czasu potrzeba na przygotowanie naszych kiełbasek z szynki za pomocą różnych technik obróbki. :)
#SpotkanieZeSmakiem #kiełbaskiśląskiezszynki #kiełbaskibiałezszynki #certyfikatjakości #QAFP #MadejWróbel #gotowanie #jedzenie #pyszne #czas

Certyfikat Rolnictwo Ekologiczne

Znakiem graficznym certyfikatu Rolnictwo Ekologiczne jest „Euro – Liść” - dwanaście białych gwiazdek ułożonych w kształt liścia, na zielonym tle. Wizualnie są one symbolami przyrody i Europy, oznaczają produkty organiczne i wytwarzane na terenie Unii Europejskiej. Ten znak towarowy jest znakiem wspólnym dla wszystkich państw członkowskich. Umieszczony na produkcie, świadczy o tym, że żywność spełnia wymagane normy i jest produktem ekologicznym.

CZYTAJ WIĘCEJ...

KONTAKT

Ferma Wysoka Grzęda

62-619 Sadlno
Ruszkówek 24

Telefon

606 999 999